JAST

surowce kosmetyczne

Nowości


 
Seria kosmetyków "Caviar"

Kawior algowy to nowość, seria produktów inspirowana kosmetykami molekularnymi, przeznaczona do bezpośredniej aplikacji na skórę. Perełki pod wpływem delikatnego nacisku i masażu rozpuszczają się i całkowicie wchłaniają się w skórę tworząc na powierzchni delikatny film, nie pozostawiając żadnych fragmentów czy resztek, które należałoby usunąć. Perełki "kawiorowe" działają jak serum, bez potrzeby zmywania skóry, zapewniając trwały efekt. Perełki "Caviar" stanowią nową nową generację kosmetyków molekularnych bazujących na składnikach pochodzenia morskiego (marine cosmetics). Perełki mogą być stosowane miejscowo na wybrane fragmenty twarzy lub ciała, na przebarwienia, zmarszczki lub też na całą twarz jako serum połączone z delikatnym masażem.

Więcej informacji >> Maseczki caviar


seria caviar seria caviar

 
Clariant unveils Metamorphosis by Plantasens® futuristic texture transformations for Personal Care

Metamorphosis - futuristic texture transformations for Personal Care

Zaskakujące transformacje tekstury kosmetyków w trakcie aplikacji na skórę.

Metamorphosis dzięki połączeniu natury i techologi oferuje unikalne własności pielęgnacyjne z elementem zaskoczenia, "magii".

Balsam, który w trakcie aplikacji wchłania się szybko i pozostawia pudrowe odczucie na powierzchni skóry.

Olej przekształacający się w lotion i inne zaskakujące metamorfozy. Zapraszamy do kontaktu dla uzyskania bliższych informacji.